O projektu

Projekt Legend-Point.cz zastřešuje úspěšné firmy, které spolupracují na Legend-Pointu, tedy v centru Prahy na Vinohradské 155b – Želivského.

  • Již v roce 2008 zde vznikla půjčovna sportovních a legendárních aut a motocyklů. Několik set spokojených zákazníků a zákaznic si udělalo radost a svezlo se legendami, na které dle referencí „nikdy nezapomenou“.

  • V projektu je automyčka s kvalitním ručním mytím, která připravuje sportovní vozy pro půjčovnu, ale také myje desítky vozů týdně ostatním zákazníkům. Nejedná se o supermarketovou rychlomyčku, ale o precizní myčku zaměřenou na kvalitní mytí a voskování... renovace laku… Zde nehovoří reference, ale přímo fotografie odvedené práce.

  • Protože stále více náročných zákazníků chtělo ještě větší péči o jejich vůz, tak jsme v říjnu 2014 otevřeli detailongové centrum. Jednoduše řečeno, pár dní se na Vašem voze bude pracovat a bude opravdu jako nový a navíc s ochranou laku před poškrabáním, oken před deštěm a sedadel před rozlitým pitím…

  • V neposlední řadě Legend-Point zajišťuje krátkodobý a dlouhodobý pronájem parkovacího místa v garážích, které jsou nonstop střeženy ostrahou.

  • Nejlepší nakonec. Největší požitek z garáže pro velké kluky budete mít vyzkoušením kombinace uvedených služeb.
    Své auto pro zábavu parkujte v centru Prahy, ať jej máte kdykoliv po ruce na radostnou projížďku, ať jej máte vždy umyté a nemusíte se o něj starat a je vždy připravené k jízdě.
    Jindy si udělejte radost něčím ze stáje našich legend.

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost v centru Prahy. Minutu na metro, tramvaj a autobus. MHD pár minut od centra města.